Možná přijde i kouzelník

Chcete zažít fascinující kouzelnické vystoupení? Chcete připravit bezkonkurenční překvapení  pro své známé, pro své spolupracovníky na firemní akci, či chcete pobavit děti na Dni dětí v podobě kouzelnického vystoupení? Nebojte se napsat na pozvánku „možná přijde i kouzelník“! Věřte, že lidé budou překvapeni a rádi na takovouto akci dorazí s očekáváním, že snad přijde i kouzelník. Zkuste prokouknout iluzionistické triky a pozvěte si kouzelníka!

Kouzelník Richard Nedvěd se vám bude věnovat ve Vaší bezprostřední blízkosti! Budete mít jedinečnou šanci sledovat jeho kouzla a triky, které předvede přímo u Vašeho stolu. Kouzelníkem budete nejspíše vyzváni, abyste mu půjčili svou bankovku nebo předměty denní potřeby, se kterým provede kouzlo, což Vás může utvrdit jenom v tom, že se nejedná o žádný  podvod.  Bankovku Vám při vystoupení nejspíše popíše a různě roztrhá, ale v samém výsledku se Vám do peněženky vrátí nepoškozená. Vzbudí ve Vás údiv a na rovinu si myslím, že tento trik neprokouknete, stejně jako já. Ale rozhodně se budete skvěle bavit! Tomuto druhu kouzelnického vystoupení se totiž říká mikromagie.

V případě komika Richarda Nedvěda sázíte na kouzelníka v oboru a myslím si, že jej znáte z televizní obrazovky. Nechte se vtáhnout do světa kouzel a uspořádejte akci na již zmiňované téma: „Možná přijde i kouzelník.“

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět