Andrea Kalivodová – Carmen v Třebíči

Všichni milovníci opery zamíří 30. května 2012 do moravské Třebíče, aby zhlédli monumentální představení Bizetovy nejznámější opery Carmen. Jedná se o jedinečné open air nastudování tohoto díla, které bude provedeno pouze jednou. Jako místo konání byla vybrána niva pod třebíčským zámkem, v jehož areálu najdeme i baziliku svatého Prokopa, jednu z třebíčských památek, která byla zapsána na seznam UNESCO. (Spolu s románskou bazilikou byla do UNESCO zapsána i třebíčská Židovská čtvrť). Představení opery Monumental open air opera Carmen začíná večer ve 20.30 hodin.

Monumentálnost představení spočívá jak ve velkoryse pojaté scéně, která tvoří na pozadí třebíčského zámku neopakovatelnou atmosféru, tak i ve velmi kvalitním obsazení představení. Mezi nejznámější sólisty, které budete moci vidět a slyšet v monumentálním představení Carmen, patří přední česká mezzosopranistka Andrea Kalivodová nebo Rafael Alvarez, představitel Dona Josého. Sólisty doprovodí početný operní sbor, chybět nebude ani šedesátičlenný symfonický orchestr vedený předním českým dirigentem Norbertem Baxou. Představení Monumental open air opera Carmen nastudoval známý český operní režisér Michael Tarant.

Vstupenky na open air operu Carmen

Cenově zvýhodněné vstupenky na jedinečné představení Bizetovy Carmen můžete ještě stále zakoupit v síti Tickestream a ve vybraných předprodejních místech v Třebíči. Vstupenky jsou rozděleny do několika sekcí, vybrat si můžete z celkem 6 typů. Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mohou využít 50% slevy z ceny vstupného. Držitelé VIP vstupenek mohou v průběhu i po skončení představení využít připravené občerstvení.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět