Zateplení pomocí foukané izolace

Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Pokud pomineme výměnu oken a dveří za kvalitní, které dokonalé izolují, tak dalším krokem při tepelné izolaci je izolace střechy a půdních prostor domu. Teplo stoupá vzhůru, a proto tudy uniká nemálo drahoceného tepla.

Tepelná izolace pomocí foukané izolace

Cenově dostupné a zároveň vysoce efektivní spolu s mnoha výhodami je tepelná izolace pomocí foukané izolace, která se provádí nafoukáváním do požadovaných míst. Foukaná izolace je vlastně vysoce kvalitní a odolná minerální vata, která vyplní každou skulinku, takže dojde k maximální tepelné izolaci. Tepelná izolace pomocí foukané izolace je efektivní, jelikož má krátkou návratnost a zároveň se jedná o kvalitní způsob zateplení. Minerální vata je kvalitní materiál, který je odolný vůči plísním, hnilobám, škůdcům a je dokonce nehořlavý, takže s foukanou izolací navýšíte i požární bezpečnost zateplovaného objektu. Foukaná minerální vata nikdy nenavlhne! Částečně se jedná i o zvukovou izolaci, což je další výhoda.

Aplikace foukané izolace je jednoduchá, rychlá a čistá

Při zateplování foukanou izolací nevznikají žádné odpadní materiály, takže není potřeba nijak zvlášť velkého úklidu po aplikaci foukané izolace. Navíc je její nanášení velice rychlé – v řádu hodin – čili není potřeba nějakého omezení, která vznikají při klasických stavebních pracech. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na vytápění.

Ceník foukané izolace Izotom

Foukaná izolace je cenově dostupná varianta tepelné izolace, která je zároveň efektivní. Cena foukané izolace se liší podle požadované tloušťky. Ceník foukané izolace Izotom najdete na http://izolace-izotom.cz/cenik-foukana-izolace/ a cena se pohybuje od 200 do 350 Kč za m2. Cena se také liší dům od domu, proto kontaktujte firmu Izotom, která Vám zdarma spočítá a navrhne optimální variantu přesně pro Váš objekt. Jedná se o nezávaznou cenovou kalkulaci, takže nemusíte mít strach, že budete platit i za kalkulaci, jako bývá zvykem u jiných firem.

Foukaná izolace Izotom

Pro realizaci foukané izolace doporučujeme firmu Tomáš Dvořák – Foukaná izolace Izotom. Tato společnost má dlouholeté zkušenosti, které využívá v praxi ke kvalitně provedené práci. Foukané izolace Izotom mají mnoho zákazníků po celé republice a spokojenost je u všech. Foukané izolace provádí v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci i v jiných koutech republiky.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět