webSEO zajistí účinnou reklamu na internetu

webSEO – reklama na internetu

webSEONabízíme komplexní služby v odvětví reklamy na internetu se specializací na tvorbu použitelných webových stránek a jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Nabízíme také efektivní správu reklamních PPC kampaní Sklik, AdWrods i eTarget. Neváhejte nás kontaktovat, poradenství poskytujeme zdarma.

Nabídka SEO optimalizace pro vyhledávače

Když už máte nějaké webové stránky na internetu, je dobré využít jejich potenciál naplno. Je tedy potřeba, aby Vám web přinášel nové zákazníky a návštěvníky. Jak toho dosáhnout? Právě pomocí optimalizace webu pro vyhledávače.

seoSEO – Search Engine Optimization – je jeden z marketingových oborů, který se zabývá činnostmi, které vedou k lepšímu umístění ve fulltextovém vyhledávání v různých vyhledávačích(Seznam.cz, Google.cz aj.). Pomocí SEO optimalizace se bude Váš web lépe umisťovat, a tak budete mít větší šanci získání návštěvníků.

Nabízíme Vám kompletní SEO služby:

Analýza klíčových slov

Velice důležitá část a základ optimalizace, jehož výsledkem jsou vhodná klíčová slova pro optimalizaci. Využívají se zde statistiky hledanosti, které vyhledávače poskytují zdarma a také je potřeba použít i selský rozum.

Jeden příklad: pokud nabízíte třeba infratopení, není vhodné optimalizovat na klíčové slovo topení nebo vytápění, jelikož lidé, kteří by na tato slova přišli z vyhledávačů, nemusí nutně hledat infratopení, takže je zde malá možnost konverze. Lepší je se soustředit přímo na klíčové slovo infratopení, jelikož má vyšší možnost konverze a je i méně konkurenční, jak topení.

SEO analýza webu a úprava webu

Projdeme podrobně Váš web či eshop a najdeme nedostatky, které by mohly negativně působit na hodnocení vyhledávačů. Upravíme nejdůležitější on-page faktory webu, mezi které patří titulek, meta description, nadpisy, obrázky, strukturovaný text a další. Odstraníme duplicitní prvky: jednotlivé stránky, jejich titulky, meta popisky pro vyhledávače,…

Ruční registrace do prověřených katalogů

Ač se to nemusí zdát, katalogy hrajou poměrně velkou roli v hodnocení vyhledávači. Především tedy u Seznamu, Google je již mnohem propracovanější vyhledávač. Registrujeme Váš web do mnohých katalogů unikátním způsobem, který zajistí maximální efektivitu registrace. Vše je poctivá ruční práce.

Již po těchto základních činnostech se výsledky kladně projeví. Ovšem je otázkou času, kdy Vás předběhne nějaká konkurenční stránka nebo se změní algoritmus řazení fulltextových výsledků…proto nabízíme následující službu:

SEO údržba webu

Tato služba spočívá v trvalém dohledu nad webem a neustálé budování kvalitní odkazové sítě různými formami. Tímto je téměř zajištěno, že budou pozice webu stále příznivé. Zdarma Vám také poskytneme poradenství.

Search Engine Optimization

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
webSEO zajistí účinnou reklamu na internetu, 7.8 out of 10 based on 4 ratings
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět