Ubytování Přerov nabízí více, než jen ubytování

V dnešní době jsou velice oblíbené víkendové pobyty, které se nabízejí  za velice výhodné ceny. Situovány jsou do  krásného a útulného hotelu, na překrásné místo, s příjemnou obsluhou, dobrým jídlem, no prostě místo, kde alespoň na chvíli vypnete a necháte se hýčkat. Pokud jste si, stejně jako já, zamilovali moravský kraj, mám tu pro vás jeden perfektní typ.

Hotel Přerov nabízí sportovně relaxační víkendy za neodolatelnou cenu. Pobytový balíček se vztahuje pro 2 osoby. Hotel se nachází mezi olomouckým a zlínským krajem. Vezměte svoji drahou polovičku a přijeďte si zasportovat a zarelaxovat právě sem.  Ubytováni budete ve dvojlůžkovém pokoji se snídaní pro 2 a dvě noci.

Co vše budete mít v ceně?

Dvakrát spolu povečeříte tříchodové menu. Rozhodně využijte i nabídky bowlingu, 2 hodiny máte zdarma, což si myslím, že je akorát. Máte-li rádi „saunování“, nezapomeňte využít hodinu, kdy můžete být v sauně.

A jaké další sportovní aktivity můžete využít?

  • Lukostřelbu
  • Metanou
  • Petanque
  • Ping-pong

Ve všech prostorách hotelu není problém připojit se k síti Wifi. Parkovat můžete hned u hotelu Přerov, pro bezpečnost Vašeho auta je parkoviště monitorované.

Restaurace Přerov Vás jednoznačně uchvátí nejenom výtečným jídlem. Díky dobově vyřezávanému stylu interiéru, který je obložený dřevem, na jehož stěnách jsou pověšená dobová brnění a středověké ruční zbraně, se zde budete cítit jako v rytířském salónku někde na zámku. Restaurace Přerov pojme až 50 osob. V létě uvítáte klimatizaci a rodiče dětí zase dětský koutek. Ochutnejte delikatesy restaurace Přerov!

Ubytování Přerov je komfortní ubytování s nadstandardními službami.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět