Turbodmychadla od TurboCar

Turbocar s.r.o. je společnost založená v roce 1996, zabývající se servisem turbodmychadel v České a Slovenské republice. Společnost Turbocar s.r.o. je odborník ve svém oboru. Jsou odborníci s mnohaletou zkušeností. Mohou opravit turbodmychadla všech typů pro nákladní i osobní automobily.

Co je turbodmychadlo

Turbodmychadlo je typ čerpadla, které je určeno k čerpání plynů. Turbodmychadlo se v dnešní době velmi používá u spalovacích motorů pro zvýšení výkonu motoru.

Výhody a nevýhody turbodmychadel

Hlavní výhodou turbodmychadla je významný nárůst výkonu motoru, spojený s pouze malým zvětšením hmotnosti. Nevýhodou je u benzínových motorů nutnost snížit kompresní poměr, což nepříznivě ovlivňuje účinnost motoru v nízkých otáčkách, dieselové motory s turbodmychadlem však tímto problémem netrpí.

Prodej a servis turbodmychadel

Servis

Společnost Turbocar s.r.o. provádí servis turbodmychadel pro automobily značek – Garrett, KKK, Holset, Schwitzer, IHI, Mitsubishi, ČZ. Dále provádí servis velkých turbodmychadel – PBS turbo, ABB, KBB, Napier a Jenbacher.

Prodej

Na našich stránkách eturbo.cz najdete nové originální turbodmychadla nebo také turbodmychadla repasovaná či regulační ventily nebo sady těsnění.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět