Střešní nosiče nebo nosiče kol na tažné?

Chystáte s v létě na aktivní dovolenou na kole? Nevíte ještě, jak kola převezete? Nemáte zatím střešní nosiče ani nosiče kol na tažné zařízení? Květen je ideální období na zjištění, jaký nosič vlastně na své auto potřebujete a jaký by byl pro Vás ideální. Na stránkách www.stresni-nosice.cz najdete nejen střešní nosiče, ale i nosiče kol na tažné zařízení.

Střešní nosiče

Dnes si můžete vybrat z mnoha typů a značek střešních nosičů. Nabízíme střešní nosiče Thule, Atera, Jetbag, Piccola a v neposlední řadě Neumann. Střešní nosiče zvětšují přepravní kapacitu automobilů. Umožňují přepravu sportovního příslušenství, nářadí jako jsou například žebříky nebo vodovodní trubky. Na střešní nosiče lze namontovat držáky kol, nosiče lyží, nosiče lodí, nosiče kajaků. Nejpoužívanější varianta v kombinaci se střešním nosičem je střešní box. Nejkvalitnější nosiče vyrábí firma Thule. Střešní nosiče Thule vynikají snadnou montáží. Další výhodou nosičů Thule je jejich robustnost. Střešní nosiče Thule jsou určeny pro většinu vozidel na českém trhu. Výrobce Thule nabízí střešní nosiče pro všechny běžné typy uchycení na střechu – za rám dveří, za odtokový žlábek, do pevných bodů, na integrované podélníky a klasické hagusy.

Nosiče kol na tažné zařízení

Nosiče kol na tažné zařízení jsou vůbec nejlepším způsobem převozu jízdních kol. Je to jednak velmi bezpečné, ale také si nezpůsobujete vlivem odporu vzduchu aerodynamický hluk. A v neposlední řadě jízdní kola nedáváte do výšky střechy , ale do výšky cca 30 cm nad zemí. Velmi mnoho zákazníků si u nás kupuje také tažné zařízení jen pro převoz jízdních kol.

Již dávno není pravdou, že nosiče kol na tažné zařízení jsou nejdražší variantou. Např. nosič kol od německé firmy MFT – model Multi Cargo 2 Family. Nosič kolem 5 tis Kč vč. DPH pro převoz dvou jízdních kol. Je to jediný nosič na trhu, který je pro 2 jízdní kola, ale lze k němu dokoupit adaptér pro třetí kolo, ale také pro čtvrté kolo. Pravdou je , že má trochu jednodušeji vyřešeno sklápění pro lepší přístup do zavazadlového prostoru.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět