Ready made společnost Vám usnadní začátek podnikání

Přemýšlíte, jak snadno začít podnikat bez zdlouhavého papírování a obíhání úřadů? Rádi byste začít podnikat ihned? Obraťte se na naši firmu a my Vám nabídneme možnost podnikání téměř ihned. U nás si můžete zakoupit ready made společnost neboli předzaloženou společnost, nabídneme Vám jak akciovou společnost, tak společnost s ručením omezeným .

Ready made nebo také předzaložená společnost je společnost, která je zapsaná v obchodním rejstříku, má název, sídlo, identifikační číslo, jednatele a také splacený základní kapitál. Firma není v žádné činnosti a je založená pouze za účelem prodeje budoucímu zákazníkovi, který se tímto kupem vyhne zdlouhavému procesu zakládání společnosti a usnadní si tím začátek podnikání.

Základní kapitál

Naše firma se zabývá prodejem ready made společností, nabízíme akciové společnosti i společnosti s ručením omezeným. Při zakoupení ready made společnosti již máte splacený základního kapitálu – u všech společnosti byl základní kapitál splacen v plné výši, u společnosti s ručením omezeným to je hodnota 200.000 a u akciové společnosti 2.000.000,– Kč. Základní kapitál lze dle požadavku klienta libovolně navýšit. Ready made společnosti nemají žádné závazky a nikdy nevyvíjely žádnou činnost. Společníkem či akcionářem se ve firmě stanete do hodiny zakoupením obchodního podílu nebo akcií společnosti, proto můžete začít podnikat ihned.

Výhody ready made společnosti

Díky zakoupení ready made společnosti se vyvarujete spoustě možných chyb při zakládání společnosti. Naše firmy je přece jen při zakládání společností zkušenější. Zakoupením ready made společnosti ušetříte spoustu svého času a můžete začít podnikat téměř ihned. Ready made společnost bývá k dispozici do dvou dnů. Základní kapitál společnosti máte již splacený a nemusíte kvůli nové společnosti „lítat“ po úřadech, protože my jsme za Vás již vše zařídili. Při koupi ready made společnosti si můžete vybrat jak předmět podnikání společnosti tak historii, společnost, která působí v oboru delší dobu je mnohem důvěryhodnější.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět