Podlahové vytápění je vhodné i pro alergiky

Eurosystemy group

Firma Eurosystemy group zajišťuje podlahové topení, které je v dnešní době velmi výhodné a vytvoříte díky němu v místnosti mikroklima, které je zdraví prospěšné a vhodné i pro alergiky.

Výhody podlahového topení

Podlahové topení

  • ideální rozložení teploty
  • estetické – nejsou vidět
  • vysoká životnost
  • téměř stoprocentní účinnost
  • zdraví prospěšné
  • nižší náklady na ohřev

Teplovodní podlahové topení

Podlahové topení je složeno ze soustavy plastových trubek v podlaze, ve kterých cirkuluje voda. Tyto trubky jsou zality vrstvou betonu. Z plastových trubek je teplo přenášeno do podlahy, proto podlahové vytápění. Zdrojem tepla bývá obvykle plynový, elektrický nebo kondenzační kotel, tepelná čerpadla nebo solární systém. V podlahovém topení proudí voda nižší než v klasických radiátorech, proto jsou náklady na výtápění nižší. Vzduch v místnosti se při podlahovém vytápění rovnoměrně zahřívá, čímž nedochází k cirkulaci vzduchu a víření prachu, proto je podlahové topení vhodné pro alergiky. Pokud do systému pustíte studenou vodu, může se podlahové topení stát takovou „klimatizací“.

Pokud potřebujete v domě nainstalovat podlahové topení nebo máte otázky týkající se podlahového vytápění nebo topného systému Topheating, navštivte stránky www.podlahovetopeni-teplovodni.cz, kde se dozvíte mnoho dalších užitečných onformací nebo se můžete zeptat přímo našeho poradce, který se Vám zodpoví všechny Vaše otázky.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět