Lampiony štěstí

Létající lampiony

Lampiony štěstí, lampiony přání nebo také létající lampiony už zná snad každý ,ale zkoušeli jste si je již vypustit? Víte už jaká je to zábava? Pokud ne, na www.svetlampionu.cz si můžete jeden či více lampionů objednat a můžete vyzkoušet vypouštění lampionů. Na www.svetlampionu.cz si můžete vybrat jaký tvar nebo barvu lampionu byste si přáli. S blížícím se Valentýnem a dnem žen bychom Vám rádi doporučili lampion ve tvaru srdce, který Vaši manželku určitě potěší a překvapí. Pokud byste si chtěli objednat na Valentýna lampiony, máme na tento svátek speciální akci. Můžete si zakoupit balíček po 10 kusech, ve kterém budou náhodně vybrané lampiony, ale z toho budou minimálně 2 srdce a jako dárek od nás dostanete zapalovač.

Lampiony štěstí na oslavu nebo párty

Lampiony štěstí se výborně hodí na oslavu narozenin nebo na svatbu, nebo si je můžete vypustit jen tak. Před vypuštěním lampionu si na lampion můžete napsat nějaká svá přání nebo si po vzlétnutí lampionu můžete nějaké myslet. Proto se těmto létajícím lampionům říká lampion štěstí nebo přání. Použití létajícího lampionu je naprosto bezpečné a ekologické.Létající lampiony

Použití lampionů štěstí

Lampiony by přesto měly být používány až po přečtení návodu, který najdete v každém Vašem létajícím lampionu. Je to důležité nejen pro Vaši bezpečnost, ale také pro správnou funkci lampionu. Lampiony přání by měly být vypouštěny za sucha a bezvětří, v otevřeném prostoru, kde nejsou žádné budovy, dráty, stožáry či hlavní silnice. Lampiony skladujte v suchu při pokojové teplotě až do vypuštění.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Lampiony štěstí, 9.0 out of 10 based on 3 ratings
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět