Foukaná izolace je efektivní tepelná izolace

Pokud uvažujete nad zateplením domu a tepelnou izolací různých prostor ve vašem objektu, nezapomeňte na možnost tzv. foukané izolace, která je efektivní a zároveň finančně dostupná. Foukaná izolace poměrně nový druh tepelné izolace, která se stala nenahraditelnou při zateplování například střešních šikmin a dutin ve střešních prostorách – používá se tedy hlavně pro zateplení střechy.

Foukaná izolace – co byste měli vědět

Jestliže stále uvažujete, zda zvolit právě foukanou izolaci, zde je pár informací, které byste měli vědět:

Zateplení foukanou izolací je efektivní a tedy rychle navrácená investice

Díky použití kvalitních materiálů, konkrétně minerální vaty, je foukaná izolace vysoce efektivní druh zateplení. Minerální vata se dostane do každé skulinky a má 100% krytí, čili izolace je maximální. Vata má také výborné tepelně izolační vlastnosti.

Dalším kladným bodem je její tvarová stálost, odolnost vůči škůdcům, hnilobám i plísním. Lze na ni proto poskytovat dlouholetou záruku, která by neměla být kratší než 5 let. Foukaná minerální vata působí i jako zvuková izolace a je dokonce nehořlavá – dojde tedy i ke zvýšení požární bezpečnosti objektu.

Aplikace foukané minerální vaty je čistá a rychlá

Při foukání minerální vaty není potřeba nějakých velkých stavebních omezení, jako je zvykem u klasických způsobů tepelných izolací. Její aplikace je rychlá (v řádu hodin) a čistá, nevznikají žádné odpadní materiály a nebude tedy nikde nepořádek, který byste museli dlouho uklízet.

Foukaná izolace je vhodná k tepelné izolaci a zateplení střechy, kudy uniká nemálo tepla.

Foukaná izolace IZOTOM

Pro realizaci foukané izolace doporučujeme pana Tomáše Dvořáka – Foukaná izolace IZOTOM. Má dlouholeté zkušenosti s foukanou izolací, hydroizolací a jinými druhy zateplení domu. Nabízí návrh izolace zdarma, zapojení do programu Zelená úsporám a hlavně 5-ti letou záruku. Bohaté reference tepelných izolací mluví samy za  sebe.

Tomáš Dvořák – Foukaná izolace IZOTOM

Tel.: +420 608 825 225

Alej svobody 1141
588 13, Polná
IČO: 69656975
DIČ: CZ7908311444

MAPA

http://www.izolace-izotom.cz/

http://www.isover.cz/foukane-izolace-izotom

Kontaktujte je také pomocí kontaktního formuláře na http://www.izolace-izotom.cz/kontakt/

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Foukaná izolace je efektivní tepelná izolace, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět