Dětské kočárky a autosedačky jsou základ

KočárekJeště jste si nekoupili ty nejnutnější věci, které jsou zapotřebí po narození miminka? Sháníte ten správný kočárek, autosedačku nebo postýlku? Chybí Vám některé doplňky pro miminko? Stačí když se podíváte na stránky www.kocarky-vydeko.cz a zde najdete všechny důležité věci – kočárky, autosedačky, postýlky, židličky, chodítka, odstrkovadla a třeba kolotoče.

VYDEKO neboli VÝroba DĚtských KOčárků je česká firma z Kutné Hory, která na českém trhu působí již několik let. Nabízí velmi rozsáhlý sortiment pro děti, ale hlavním sortimentem jsou kočárky. Najdete zde ale i spoustu jiných věcí, například dětské autosedačky, židličky, postýlky, polohovací lehátka, vaky a nosítka, přebalovací podložky, vaničky, nočníky, chodítka, odstrkovadla nebo také hrazdičky a kolotoče nebo didaktické hračky.

Kočárky

Na stránkách www.kocarky-vydeko.cz si můžete vybrat z mnoha různých typů kočárků. Při výběru kočárku byste měli hodně rozmýšlet, jaký typ potřebujete a který je pro Váši potřebu nejlepší. U firmy VYDEKO si můžete vybrat mezi kočárkem kombinovaným, sportovním, golfovým a máme také kočárky pro panenky. Pokud přijdete do naší kamenné prodejny, naší odborní prodejci Vám určitě poradí, který kočárek je pro Vás a Vaše dítě nejvýhodnější.

Při výběru kočárku byste se měli zaměřit především na:

  • Druh kočárku
  • Kola
  • Rozměry
  • Cenu
  • Houpání
  • Hmotnost

Autosedačky

Dětské autosedačky jsou druhou věcí, u které byste se měli velmi rozmýšlet, jakou si vyberete, a které je pro Vás ta správná. Pokud potřebujete dětskou autosedačku, u nás si můžete vybrat. Máme různé autosedačky, rozdělené podle Váhy dítěte. Můžete si u nás vybrat jak autosedačky pro Vaše právě narozené miminko, tak autosedačku či podsedák pro Vaše větší dítko.

Jelikož cestování v autě je velmi nebezpečné, od roku 2006 je povinné používat pro děti dětské autosedačky na všech typech komunikací. Zde Vám jednoduše popíší jednotlivé kategorie autosedaček.Autosedačka 9 – 25 Kg

Autosedačky pro nejmenší děti

Autosedačka umožňuje transport v pololeže. Upevňují se vždy proti směru jízdy. Autosedačka by měla být umístěna na zadním sedadle, na přední sedadlo se může umisťovat pouze, pokud je vypnutý airbag.

Autosedačky pro batolata a děti první rok v mateřské školce

Autosedačky jsou určeny pro děti starší 1 roku až do 4,5 roku. Měly by už umět samy sedět. Nejdříve však potřebují oporu ze všech stran. V této kategorii autosedaček existují čtyři typy příchytných systémů. Systém k upevnění proti směru jízdy, systém se záchytným tělesem, systém kalhotových šlí a tříbodový pásový systém.

Autosedačky pro děti v mateřské školce a pro děti první rok ve škole

Autosedačky jsou určeny pro děti starší 3,5 let a mladší 7 let. Existují zde 2 možnosti záchytného systému. První je zádržný systém se zádržným tělesem a druhý je zádržný systém se zvýšeným sezením.

Autosedačky pro větší děti

Jedná se o dětské autosedačky pro děti od 6 let do výšky 150 cm. Rodiče jsou u této skupiny dětí často nedbalí, myslí si, že není potřeba autosedačky a děti mohou být připoutány systémem pro dospělé. Odolejte a uvědomte si, že dětské autosedačky by měly být používány do tělesné výšky 150 cm.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Dětské kočárky a autosedačky jsou základ, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět