Chraňte svůj majetek mřížemi Raab

Potřebujete opravit rolovací nebo nůžkové mříže nebo vytvořit kvalitní mřížový systém kolem Vaší nemovitosti? Firm Raab Vám poskytne nové mříže nebo Vám také opraví Vaše staré rozbité mříže. Vyrábíme i náhrady zničených kusů mříží. Veškeré druhy mříží zaměříme, navrhneme, vyrobíme, dovezeme i namontujeme.Mříže jsou důležité na ochranu majetku, ale kromě toho také dodávají místnosti originální a atraktivní design. Vyrábíme všechny druhy mříží – jak mříže pevné, klasické, kované, tak dveřní předěly a samozřejmě mříže pohyblivé, jako jsou mříže nůžkové a rolovací.

Historie firmy Raab

Karel Raab předběhl dobu a začal podnikat již v roce 1988. Před více než 20ti lety nebylo podnikání jednoduché. Pan Raab si však se vším poradil, zrušil garáž a v ní udělal svou první zakázku. Pak následovaly drobné zakázky. Po nějaké době již přišla větší objednávka a to od tehdejší státní firmy Tesla Brno. Jednalo se o zamřížování oken budovy, dnešního Technického muzea v Králově Poli, což vedlo k rozhodnutí pana Raaba, že se bude zaměřovat především na mříže.

V oblasti mříží nabízíme:

  • servis a opravy mříží i od jiných dodavatelů
  • rolovací a bezpečnostní mříže
  • pevné mříže do oken, balkonů, dveří aj.
  • na mříže poskytujeme dlouholetou záruku
  • vytváříme i repliky zničených kusů dříví
  • nabízíme výrobu kovaného plotu kolem Vašeho pozemku

Nůžkové mříže

Nůžkové mříže jsou pro svoji tvrdost velmi žádané. Nůžkové mříže mohou být nedělené nebo dělená v libovolném poměru. Záleží na Vašich přáních a výběru. V běžném provedení jsou nůžkové mříže opatřeny zámky Tokoz Rekord. Vyrábíme mříže i podle Vámi načrtnutých návrhů. Nůžková mříž může být nedělené nebo dělená v libovolném poměru.

Rolovací mříže

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oboru. Umíme opravovat porouchané rolovací mříže jakýchkoli firem. Vyrábíme přímo 4 základní druhy rolovacích mříží. Rolovací mříže můžete použít pro Váš obchod, abyste zabránili nežádoucímu vniknutí nebo také pro Váš dům do oken či dveří.

Mříže nejsou jen pro ochranu, ale je to i estetický prvek

Jestliže potřebujete zabezpečit nějaký objekt, chalupu nebo jiné budovy, které nejsou hlídané a bývají delší dobu opuštěné, je dobré zabezpečit okna kvalitními mřížemi a zamezit tak případnému zloději možnost vniku do objektu.
Mříže jsou tedy důležitým bezpečnostním prvkem. Pokud je však chcete umístit třeba na Váš dům, doporučujeme volit mříže kované nebo různě zdobené, které slouží také jako estetický prvek objektu. Svůj estetický efekt zajistí i odpovídající ochranný nátěr, který může ladit s fasádou budovy. Ochranné nátěry bezpečnostních mříží jsou také vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům a garantujeme vysokou životnost.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět