Chiptuning v Praze, Brně nebo u Vás doma

Víte co je to chiptuning? Už jste o chip tuningu někdy slyšeli? V následujícím článku se Vám pokusím objasnit, co to je chiptuning a co se při této proceduře děje, co tím získáte a jaké má chiptuning výhody.

Co je to chiptuning?

Chiptuning je úprava auta, autobusu, kamionu nebo traktoru v největší možné kvalitě a na našem trhu s doživotní zárukou. Úprava chiptuningem je zcela bezpečná. Díky chiptuningu bude mít vaše auto vyšší výkon, sníží se jeho spotřeba, bude mít lepší zrychlení a akceleraci a pokud budete chtít, může mít i vyšší maximální rychlost.

Jak se úprava vozu pomocí chiptuningu provádí?

Po přivezení vozidla do naší provozovny Vám nejprve technik zkontroluje stav vozu pomocí profesionální diagnostiky, abychom předešli nadcházejícím problémům. Poté je vozidlo připojeno k flasheru, jímž vyčteme data z řídící jednotky, ty jsou pak optimalizována a upravená data jsou zkontrolována kontrolním součtem a zpět nahrána do vozu. Následně se projede kontrolní okruh, kdy je auto stále připojeno na diagnostiku a jsou tím kontrolována aktuální data. Po odborném zkontrolování auta je vůz předán zákazníkovi k provedení zkušební jízdy a dojde k vyřízení všech potřebných formalit.

Co chiptuningem získáte?

  • Zvýšení výkonu motoru až o 35%
  • Snížení spotřeby až o 15%
  • Auto získá svou sílu o při vyšším počtu najetých kilometrů
  • Lepší zrychlení a akceleraci
  • Zvýšení maximální rychlosti

Všechny chiptuningové úpravy jsou prováděny pouze v rozumné míře, takže se nemusíte bát, že bychom nastavili výkon Vašeho auta na vyšší čísla, než je auto vyrobeno. Při chiptuningu splňujeme všechny předepsané normy a samozřejmě nejprve Vaše auto zkontrolujeme a zhodnotíme, jak je chiptuning vhodný. Chiptuning provádíme v Praze a v Brně, ale v případě potřeby jsme schopni za vámi přijet a provést chiptuning u Vás v garáži.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět