Záruku 5 let na spotřebiče Bosch a Siemens dostanete nyní zadarmo

Internetový obchod www.vestavne-spotrebice.cz ve spolupráci s firmami Bosch a Siemens ČR, pro vás připravily exklusivní nabídku. Do 31. října 2011 můžete získat záruku 5 let ZDARMA na vybrané spotřebiče uvedených značek. V e-shopu hledejte výrobky poznačené logem „5 let záruka“. Akce se vztahuje na vybrané modely následujících spotřebičů: odsavač, myčka, trouba, varná deska, pračka, sušička, lednice a mrazák. Podmínky získání záruky jsou velmi jednoduché.

Jak získat záruku 5 let na spotřebiče Bosch a Siemens?

Užívat si pětileté záruky své nové myčky, chladničky, trouby, pračky nebo odsavače můžete opravdu jednoduše. Nakupte některý z výrobků Bosch nebo Siemens, který je do akce „5 let záruka“ zařazen. V obchodě Vestavné spotřebiče jsou tyto výrobky označeny ikonami s logem akce. Vyplňte žádost o pětiletou záruku, kterou obdržíte od prodejce. Platný je pouze formulář s úplnými a čitelnými informacemi, nezapomeňte na svůj podpis. Okopírujte doklad o nákupu, kterou spolu s žádostí odešlete na adresu P. O. Box 1 (5 let záruka), Táboritská 23, 130 00 Praha 3. Pokud budou všechny podmínky dodrženy, do 30 dnů obdržíte záruční list s prodlouženou – pětiletou zárukou.

Vestavné spotřebiče Bosch

Německá firma Bosch má široké pole působnosti, vestavné spotřebiče a kuchyňské spotřebiče vůbec jsou pouze jedním z mnoha odvětví výroby. Už více než 75 let je tato značka synonymem bezchybného zpracování, technologické vyspělosti a spolehlivosti. Bosch patří k předním evropským výrobcům bílé techniky, mezi produkty, které se prodávají po celém světě patří především ledničky, pračky a malé kuchyňské spotřebiče.

Vestavné spotřebiče Siemens

Firma Siemens byla založena v Berlíně v roce 1847 (pod názvem Siemens & Halske). V současné době patří mezi globální elektrotechnické koncerny, zaměstnává více než 400 tisíc lidí. Spotřebiče Siemens – zejména pračky, myčky, chladničky a sporáky patří mezi velice spolehlivé a atraktivní kuchyňské pomocníky.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět