Vestavné sety sníží vaše náklady na minimum

Renovujete-li svoji kuchyňskou linku nebo zařizujete novou, dříve či později přijde řada na kuchyňské elektrospotřebiče. Pokud si chcete pořídit více spotřebičů najednou, rozhodně se vám vyplatí vybrat si některý z vestavných setů.

Co je vestavný set

Vestavný set je soubor vestavných spotřebičů, který je kombinací několika kusů designově i funkčně kompatibilních kuchyňských spotřebičů. Mezi nejoblíbenější vestavné sety patří kombinace trouby a varné desky, vyhledávané jsou také sety trouba + varná deska + myčka nádobí, lednice nebo digestoř. Záleží pouze na vás, jaké vestavné spotřebiče by měl set obsahovat – tedy pokud oslovíte profesionálního prodejce.

Výhody vestavných setů

Nízká cena
Právě díky nízkým nákladům jsou sety vestavných spotřebičů v současné době tolik v oblibě. Jejich cena je přizpůsobena jak produktovým řadám nabízených spotřebičů, tak i počtu kusů v setu. Nakoupíte-li kompletní vybavení kuchyně v setu, ušetříte nejvíc – může se jednat až o polovinu nákladů. Obecně platí, že v případě nákupu setu zaplatíte vždy méně, než kdybyste kupovali jednotlivé kusy spotřebičů zvlášť.

Značkové vestavné sety
Vestavné sety nabízí nejčastěji ti nejkvalitnější výrobci. Mezi nejoblíbenější patří akční sety Whirlpool, Siemens, Bosch, následované Electroluxem, AEG a Zannusi. Kvalitní vestavné spotřebiče jsou sice o něco dražší při vstupní investici, ale díky jejich dlouhé životnosti a bezporuchovosti ušetříte peníze za případné opravy nebo předčasný nákup nového vestavného spotřebiče. Platí, že vestavný set kvalitní značky koupíte za stejnou cenu, jako méně kvalitní spotřebiče pořizované zvlášť.

Individuální nabídka – akční sety spotřebičů na míru
Profesionální prodejce vyjde vstříc vašim přáním. Vyhledávejte takové prodejce, kteří vám nabídnou sestavení originálního setu spotřebičů, přesně na míru vašim požadavkům. Do vašeho vysněného setu můžete kromě velkých elektrospotřebičů, jako jsou trouba, lednice, myčka nebo mrazák zahrnout i menší kuchyňské pomocníky – presso, kávovar atd. Zkušený profesionál na vaše přání zhodnotí i vzhled vámi vybraných spotřebičů, případně doporučí jinou designovou řadu, která bude vaší kuchyňské lince vyhovovat více. A nakonec to nejdůležitější – individuální cena vestavných spotřebičů. Pokud prodejce tuto možnost nabízí, rozhodně ji využijte, můžete cenu vestavného setu výrazně snížit.

Doplňkové služby e-shopů – ušetřete další tisíce
Výhody nakupování v e-shopech jsou už notoricky známé – pohodlný nákup, nižší ceny, obsáhlejší nabídka atd. V případě bílého zboží platí poučka o nižší ceně dvojnásob. Cena vestavných spotřebičů v kamenných obchodech se od zboží v těch internetových výrazně liší, tzn. je výrazně vyšší.

Nejlepší internetové obchody nabízejí v portfoliu svých doplňkových služeb i zapojení spotřebiče zdarma a dopravu zdarma. Náklady na zapojení spotřebiče mohou často dosahovat i 3 tisíc korun (například v případě zapojení myčky), pokud si objednáte vestavný set, který obsahuje například 5 položek, můžete ušetřit i více než 10 tisíc.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět