Odahovou službu pečlivě vybírejte

Situace, ve které budete potřebovat odtahovou službu, se většinou nedá předvídat (pokud se neživíte pojistnými podvody, což opravdu nedoporučujeme.) Profesionální odtahová služba by měla nabídnout především rychlé a kvalitní služby, mezi které patří rychlost příjezdu k události, optimální cena odtahu a poskytnutí kvalitních asistenčních služeb.

Odtah vozidla zdarma

V případě, že jste nehodu nezavinili (a tedy jste poškozeným), budete mít odtah vozidla zdarma. Vaše pojišťovna vám na základě faktury odtah auta plně proplatí. V případě, že jste viníkem nehody, peníze od pojišťovny nedostanete.

Působnost odtahové služby

Působnost je jedním z nejdůležitějších faktorů odtahové služby. To, že odtahovka nabízí svoje služby 24 hodin denně a každý den v roce je samozřejmostí. Nikdy nemůžete vědět, kdy se vám auto porouchá nebo kdy dojde k dopravní nehodě. Působnost odtahovky by měla obsáhnout nejenom celou českou republiku, ale v ideálním případě i Evropu, zejména státy Evropské unie.

Náhradní vozidlo

Auto se může porouchat v tu nejméně vhodnou chvíli. Proto je vždy dobré mít u sebe kontakt na spolehlivou odtahovou službu, která vám zajistí nejen opravu vašeho vozu, ale také přistavení náhradního vozidla.

Další služby

Kromě samotného odtahu a poskytnutí náhradního vozidla věnujte pozornost i nabídce ostatních služeb. Jedná se zejména o asistenční služby, které zahrnují kompletní servis všeho, co budete při takové nepříjemné události – jakou porucha auta nebo autonehoda jistě je – potřebovat.

Mezi asistenční služby patří:

Zajištění opravy vozidla při poruše nebo autonehodě (od výměny pneumatik, přes nastartování s vybitou baterií a drobné opravy, až po zajištění kompletního servisu vašeho vozidla).

Přeprava osob – ideálně i letecky.

Dočasné uložení vašeho vozidla na hlídané parkovišti.

Vyřízení pojistné události – tato služba vám ušetří mnoho času i starostí. Odtahová služba vyřídí s pojišťovnou vše potřebné a vy se nemusíte o nic starat.

Odtahová služba Třebíč

Mezi odtahovky, které nabízí všechny výše uvedené služby, patří i odtahová služba Lukášek, která sídlí v moravské Třebíči. Odtahová služba Lukášek se o vás postará po celé Evropě, reaguje okamžitě a rychle zajistí odtah a opravu vašeho vozu i všechny další potřebné úkony.

Zapamatujte si NON STOP LINKU: 603 167 167.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět