Mříže – ano či ne?

Dostavěli jste dům, zrekonstruovali jste byt a řešíte, jak svou nemovitost zabezpečíte před nezvanými hosty? Na trhu existuje několik zabezpečovacích systémů, ale někdy stačí i něco jednoduššího, jako jsou např. mříže do oken.

Pro někoho jsou mříže jen zbytečnou investicí, pro druhého jsou ale podstatným bezpečnostním prvkem.

Samozřejmě stojí za zvážení, je-li pořízení mříží to pravé, protože bydlíte-li např. v šestém patře panelového domu, budou mříže v oknech zbytečné. Ale bydlíte-li v přízemí, či prvním patře, zbystřete!

Oslovíte-li přímo výrobce mříží, ušetříte nemalé náklady. Výrobce mříží RAAB mříže zaměří, vyrobí i namontuje. Velikou roli v dnešní době hraje i vzhled. Již zmiňovaná firma nabízí několik moderních vzorů mříží. Cílem této firmy jsou spokojení zákazníci, kteří se ve svém domě budou cítit bezpečně.

Mříže dělíme na:

  • mříže pevné – klasické, kované, dveřní předěly,
  • mříže pohyblivé – mříže nůžkové, rolovací mříže.

Mříže splňují veškeré normy a jsou vyráběny z kvalitního tuzemského materiálu. Nebojte se profesionální pomoci! Nebojte se a zamřížujte si majetek efektivně! Vizitkou domu mohou být právě trendy mříže! S mřížemi od RAABA budete spokojeni! Inspirujte se naší fotogalerií na našich webových stránkách!

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět