Mohou nám razítka pomoci s administrativou při podnikání?

Pokud přemýšlíte nad podnikáním nebo jste již podnikat začali, rozhodně se neobejdete bez razítka Vašimi údaji o podnikání.  Razítek je třeba na paragony, na faktury, ale třeba i na daňová přiznání apod. Razítka Vám rozhodně ulehčí práci v tom, že nemusíte vše vypisovat ručně. Dobře si rozmyslete, jaké údaje chcete mít na razítku uvedené ( Vaše jméno, jméno Vaší firmy, sídlo Vaší firmy, IČO, DIČ, telefonní číslo atd.).

Jste-li větší firma a přemýšlíte, že necháte vyrobit razítka svým účetním, obchodníkům, jednatelům či společníkům, rozhodně Vás nemine množstevní  sleva. Stanete-li se našimi stálými zákazníky, vždy pro Vás budeme mít připravenou další slevu navíc, kterou při svém podnikání jistě oceníte. Razítka pro Vás vyrábíme pomocí 3 technologí – laserové technologie, technologie tekutého polymeru, flash technologie.


Podívejme se na laserovou technologii.  Postup spočívá v mikrofrézování laserem do různých materiálů, kterými jsou plast, guma, sklo, kůže dřevo, kalená ocel a keramické materiály. Tam, kde působí paprsek laseru, tam se materiál odpaří. Mikrofrézovat se může v rovině, do několika hloubek a dokonce lze vytvářet prostorové reliéfy.

K výrobě razítka z tekutého polymeru je potřeba negativního filmu s předlohou, osvitové a vymývací zařízení, mantinel, tekutý polymr, ochrannou fólii, nosnou fólii, vakuový sprej, fotopolymerový sprej a vymývací roztok.

Proces výroby razítka pomocí technologie Flash probíhá v přístroji. V něm dochází k přímému osvícení speciální fotocitlivé mikroporézní gumy s rozlišením 1200 dpi. Tento proces trvá několik setin sekundy. Tato hmota se dále vkládá do razítkového strojku a razítkový inkoust se prosákne přímo skrze hmotu a po přiložení na papír tvoří otisk. Razítko funguje tak, že dochází k přímému otisku na papír, razítko se uvnitř strojku neotáčí, nenamáčí se do polštářku.

Ještě nemáte své razítko? Kontaktujte nás.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět