Eshop Blizzard.cz mění jméno a garantuje nejnižší ceny

Po několika měsících vývoje jsme uvedli do provozu novou podobu e-shopu Blizzard.cz. Nyní Vám pod hlavičkou SKI BIKE CENTRA poskytneme nejenom mnohem lepší služby a výhodnější ceny, ale i rozšířený sortiment, jednodušší nakupování a souhrn všech potřebných informací v přehledné formě. Nový e-shop najdete stále na adrese http://www.blizzard.cz/eshop/.

SKI BIKE CENTRUM značkové zboží, garance nejnižší ceny…

Kromě již známé nabídky (sjezdové lyže Blizzard, inline brusle Rollerblade, Fila, Roces, jízdní kola Scott, Pells, cyklo příslušenství a letní textil) jsme rozšířili nabídku o potřeby pro outdoor nebo ucelenou kolekci sportovní obuvi a další. Naši nabídku stále rozšiřujeme a vše máme skladem ihned k dodání. Ski bike centrum je nyní pro vás obchodním partnerem značkového sportovního zboží s celoroční nabídkou za nejnižší ceny, které garantujeme.

SKI BIKE CENTRUM je na Facebooku

Jste-li sportovními nadšenci, rozhodně se vám vyplatí přidat se k nám na sociální síti Facebook. Ski bike centrum připravuje pro svoje zákazníky několik akcí měsíčně a na FB budete mít k dispozici vždy ty nejaktuálnější informace o slevách a sportovních akcích, které se právě pořádáme.

Exkluzivní nabídka e-shopu SKI BIKE CENTRUM

Jsme výhradními dovozci několika špičkových značek, mezi které patří např. Blizzard, Tecnica, Eisbar – značka světoznámých zimních čepic atd.

Exkluzivně s garancí nejnižší ceny nabízíme vybrané sportovní potřeby:

sjezdové lyže Blizzard – nabízíme závodní i rekreační lyže, freeride i freestyle modely, sjezdové lyže Blizzard pro děti a další sortiment. Jsme výhradními dovozci této značky, a proto vám můžeme nabídnout nejnižší ceny a perfektní servis včetně montáže vázání zdarma nebo zimního testování nových modelů.

• kompletní lyžařské vybavení Blizzard

• lyžařské boty Tecnica

• sportovní obuv Tecnica – novinka na českém trhu – nabízíme běžeckou, outdoorovou i multifunkční obuv této italské značky

horská a crossová kola Pells a Scott

• atd…

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět