Dominik Nekolný – BMX Show

Team BMX Show

Dominik Nekolný oficiálně založil team bmxshow.eu na počátku roku 2010. Chtěl tak plně využít své mnohaleté zkušenosti z show na mnoha akcích a rozjet tak svůj vlastní project. Společně s Patrikem Rašem a Michalem Kupcem tak vytvořili nejprofesionálnější team BMX Show v České a Slovenské republice.
Postupem času se tem začal rozrůstat. Díky velkému zájmu a rozšíření nabídky Dominik přibral do teamu další ridery, kteří reprezentuji team bmxshow.eu v tom nejlepším světle. Mezi ně patří několikanásobný Mistr ČR v trialu Vašek Kovář a také Adam Gerža – Mistr na jednokolce.
V současné době team disponuje těmi nejlepšími členy, ozvučovací technikou, vlastním speciálním linem pro indoor eventy a širokou nabídkou služeb včetně profesionálního kameramana nebo fotografa.

Nabízíme bmx show jako doprovodný program. Děláme velice zajimavou a neokoukanou show na plesech, firemních akcích, školních akcích, festivalech, veletrzích, otvíracích a dalších akcích s jakoukoli tématikou. Máme opravdu široké pole působnosti a mnoho spokojených zákazníků. Naše reference můžete najít na webových stránkách www.bmxshow.eu.

Dominik Nekolný

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Dominik Nekolný - BMX Show, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět