Autopůjčovna Lukášek – auta už od 300 Kč na den

Autopůjčovna Lukášek sídlí v moravském městě Třebíč, ale oblast její působnosti zahrnuje celou ČR. Autopůjčovna nabízí pouze kvalitní vozy, půjčovaná vozidla jsou v perfektním technickém stavu. Za pronájem vozidla je účtována pouze sazba za den, a to bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

NON STOP autopůjčovna Vysočina – Auto Lukášek Třebíč
NON STOP LINKA 603 167 167

Novinky – osobní automobily
Autopůjčovna Lukášek nabízí nově vůz Smart City Coupé. Vůz je dvojmístný, jeho výhodou jsou především malé rozměry, lze s ním zaparkovat prakticky kdekoli. Smart v nabídce autopůjčovny Lukášek má automatickou převodovku, klimatizaci, rádio, bezpečnost zaručují 2 airbagy. Cena pronájmu je 300 Kč/den.

Další novinkou v půjčovně osobních aut je Škoda Superb I – COMFORT – spolehlivé vozidlo střední třídy s opravdu komfortním vybavením, do kterého patří klimatronik, elektrická okna, vyhřívaná sedadla, tempomat, xenony, ABS, ESP atd. Vozidlo má celoroční dálniční známku
Autopůjčovna Lukášek nabízí pronájem tohoto vozidla od 1 100 Kč/den.

Škoda Roomster – prostorné pohodlné pětimístné vozidlo má ve výbavě ABS, ESP, klimatizaci atd., cena za pronájem je 700 Kč /den.

Novinky – osobní automobily – 9 míst

Volkswagen Caravelle
Tento vůz je ideálním řešením pro přepravu více osob. Nabízí dostatek prostoru pro každého cestujícího a vyhovuje jeho individuálním požadavkům. Vůz v nabídce autopůjčovny Lukášek má celoroční dálniční známku, klimatizaci, ESP, ABS, tempomat atd. Cena pronájmu tohoto vozidla je 1 700 Kč/den.

Všechna vozidla, která nabízí autopůjčovna Třebíč jsou opatřena celoroční dálniční známkou, jsou v perfektním technickém stavu, každé vozidlo prochází pravidelnou a důkladnou kontrolou. Vozidlo si lze zapůjčit kdykoli, 24 hodin denně, 365 dní v roce. Pokud potřebujete krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidla, volejte kdykoli na NON STOP linku 603 167 167, vozidlo vám přistavíme s plnou nádrží i v nočních hodinách.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Řekni o tom svým přátelům!

Odpovědět